logoSkauti Polanka nad Odrou

Poloha tábořiště

Letošní tábor se bude konat v obci Dědov poblíž Teplice nad Metují.
Jeho přesnou polohu najdete na těchto souřadnicích:
50°33'43.613"N, 16°11'27.827"E

Informační schůzka pro rodiče-tábor

V úterý 18.6. od 18:30 bude v klubovně informační schůzka pro rodiče, kde budou upřesněny některé věci k táboru. Budeme se na Vás těšit.

Které pojišťovny letos přispívají na dětské tábory

V roce 2019 na letní tábory přispívají tři pojišťovny: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205), Oborová zdravotní pojišťovna (207) a , Revírní bratrská pokladna (213).

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)
Letos poskytuje ČPZP příspěvky na Letní tábory dětem od 6 do 16 let včetně. Výše příspěvku je 1.000 Kč

www.cpzp.cz/programy

• Oborová zdravotní pojišťovna (207)
OZP svým klientům přispívá v rámci příspěvků ve VITAKARTĚ na dětské letní tábory i letos. Přitom průměrná výše příspěvku OZP v roce 2018 činila bezmála 1150 Kč.

www.benefityozp.cz
www.chcidoozp.cz

• Revírní bratrská pokladna (213)
Na prázdninový pobyt poskytuje RBP příspěvek do 1.000 Kč, a to na úhradu letního prázdninového pobytového tábora v přírodě organizovaného školou, sportovní nebo zájmovou organizací, pro děti do dokončení povinné školní docházky. Pobyt musí být v trvání nepřetržitě minimálně 7 dní, a to pouze na území ČR nebo SR. Pro přiznání příspěvku je nutné mít potvrzení školy nebo prázdninového pobytu.

Na tábory naopak aktuálně nepřispívají tyto pojišťovny

• Všeobecná zdravotní pojišťovna (111),
  • Vojenská zdravotní pojišťovna (201),
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (209),
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (211).

Úspěch v okresním kole Svojsíkova závodu

Dne 4.5. se umístila družina Lam na 2. místě okresního kola Svojsíkova závodu a postoupila do kola krajského, které se uskuteční 7.-9.6. poblíž Bruntálu. Gratulujeme a držíme palce!!!