logoSkauti Polanka nad Odrou

Hraní deskových her

Přijďte si v pondělí 18. 11. s námi zahrát deskové hry. Akce bude probíhat v Polanecké knihovně od 15:00 do 18.00. Výběr bude obrovský tak se neváhejte přidat !

Výprava 16.11. 2019

Sraz vlčata: v autobuse 46, který vyjíždí ze zastávka Polanka v 7:50
        světlušky: v autobuse 59, který vyjíždí ze zastávka Polanka v 8:54
        skauti: v autobuse 46, který vyjíždí ze zastávka Polanka v 8:20
Návrat společně v 16:55 na autobusovou zastávku Polanka n. O. žel. zastávka
S sebou: dostatek jídla a pití na celou dobu(společné vaření jídla jsme kvůli nevyhovujícímu místu museli zrušit), 1x hodinovou jízdenku nebo měsíčník zóna 77, sportovní oblečení, věci na schůzku, do družiny 2x 0,5 l lahev (1 prázdná, 1 s čistou vodou),100 kč (vstupné, doprava, materiál)

Určitou část trasy půjde každá družina jen se svými vedoucími, děti tak budou mít více prostoru trávit čas jen s sebou i mimo klubovnu.

Podzimní výprava

Kde: Třemešná ve Slezsku
Sraz v pátek 25. 10. v autobuse č 46, který jede 15:32 ze zastávky Polanka. (Každý nastoupí na své zastávce)
S sebou: karimatka, spacák, jídlo a pití na pátek a sobotní snídani, oblečení podle počasí, pláštěnka, kartáček, pasta, ručník, zápisník, tužka, KPZ, šátek, vazačka, baterka, menší batoh na výlet, papuče, oddílové tričko, 200 Kč (Na tuto výpravu jsme získali příspěvek na ubytování, díky kterému může být cena takto nízká) Na sebe kroj.
Vše zabalit do batohu, nic do ruky!   Ubytování se nachází maximálně 100 m od vlaku, proto se není třeba bát, že by dítě svoje zavadlo nedokázalo donést.
Návrat
v neděli přibližně v 16:45 do Polanky

Sázení stromků

V sobotu 19. 10. půjdeme pomoct se sázením stromků.  Uděláme společně něco dobrého a také strávíme nějaký čas s naším oddílem ve Studénce.
Kde: Studénka
Sraz v sobotu 19. 10.  v 7:40 na vlakové zastávce Polanka n/O
S sebou: vhodné pracovní oblečení, které se může zašpinit, věci na schůzku, jídlo a pití na celou dobu, 60 Kč na dopravu
Návrat v přibližně 15 hodin do Polanky

Drakiáda

Kdy: 6. 10. 2019
Kde: U Odry

V 15:00 se společně sejdeme u pouštění draků. Vyhlášení vítězů různorodých soutěžních kategorií proběhne v 16:15. Od 16:30 do 17:30 si společně zahrameje softball. Zváni jsou všichni jak na pouštění draků, tak na společnou hru. Nezapomeňte se vybavit vhodným oblečení, pořádným drakem a samozřejmě dostatkem jídla a pití.