logoSkauti Polanka nad Odrou

Úspěch v okresním kole Svojsíkova závodu

Dne 4.5. se umístila družina Lam na 2. místě okresního kola Svojsíkova závodu a postoupila do kola krajského, které se uskuteční 7.-9.6. poblíž Bruntálu. Gratulujeme a držíme palce!!!

Výprava na Ivančenu

Vzhledem k  výlukám natrati Českých drah pojedeme společně s dalšími ostravskými skauty autobusem ze Svinova k hotelu Bezruč pod Ivančenou. Výprava je pro všechny mimo úplně nejmenších Tarbíků (pro ty, kdo budoushopní kopec vyšlapat).

Těšíme se :-).

Dejte vědět svým vedoucím, kdo pojede a kdo ne.

Stínadla se bouří 2019 - ZMĚNA

U některých jedinců se naskytly problémy s dřívějším odjezdem na výpravu 5.4. v 13:40 na Svinově. Proto proběhne ZMĚNA srazu a to 15:50 na Svinov mosty d.z. (bus z Polanky 15:32). Pro tento autobusový spoj je nutno zarezervovat místa, proto PROSÍME o zpětnou vazbu v podobě jména dítěte a zda se výpravy zúčastní či ne na email luca@skaut.cz či odpověď na zaslané sms. Děkujeme.

Stínadla se bouří 2019

Blíží se volba Velkého Vonta, ve Stínadlech je více než nebezpečno a Rychlé šípy tam přesto podnikají výpravy, častokrát pronikají mezi Vonty a dozvídají se omračující zprávy… pojeď s námi zjistit, o jaké zprávy a vše další se jedná!
Kdy: 5. – 7. dubna
Kde: chata ve Zlatých Horách, jen pár minut cesty od dopravního spojení
Sraz: pátek na zastávce Svinov nádraží před hlavní budovou v 13:40
(autobus č. 46 z konečné v Polance jede 13:22)