logoSkauti Polanka nad Odrou

vítejte

Vítejte!

16. skautský oddíl Polanka

Každý týden máme v klubovně schůzku, jezdíme také na řadu výprav a jiných zajímavých akcí. Vyvrcholením každého skautského roku je společný tábor.Jsme otevřeni novým zájemcům, takže se vůbec neboj přijít a zažít s námi zábavu a dobrodružství. Přijímáme nové členy – kluky a holky, ve věku 5 – 15 let – přidej se k nám!

Informace ke STAVĚČCE TÁBORA

Milí rodiče, přátelé, kamarádi,
obracíme se na vás s prosbou o pomoc při stavěčce a bouračce tábora. Letos jedeme na tábořiště nad Lipníkem, do Pekla v katastru obce Podhoří (odkaz je v komentářích) a budeme potřebovat pomoc s postavením zázemí.
Přilkládáme proto tabulku, do které je možné dát nám vědět, že přijdete.
Ve středu bude potřeba jídlo z domu, od čtvrtka dále bude již jídlo zajištěno podle nahlášeného počtu stavějících.
Ve středu také přijede traktor a budeme materiál převážet, proto se bude hodit každá ruka.

Moc vám děkujeme předem za pomoc, každý půlden nám jak na stavěčce, tak na bouračce pomůže.

Adresa: Skautský tábor Polanka, jméno dítěte, Podhoří-Peklo ev.č. 24, Lipník nad Bečvou, 751 31

Poloha tábořiště: MAPA ZDE

Odkaz na tabulku: TABULKA ZDE

Účast na akci Zúčastní se akce:

Ukončovací výprava za pokladem

Projdeme se společně Polankou i po místech méně navštěvovaných, každá družina si projde svou trasou a proto bude mít každá družina rozdílné místo srazu. Nakonec si společně na farské zahradě opečeme špekáčky.
Sraz v sobotu 26.6. v 9:00 bude pro družinu světlušek na konečné autobusu 46 (zastávka Polanka), sraz vlčat bude u místního hřbitova a sraz skautů před Hospůdkou U Machů.
Konec v 15:00 na farské zahradě
S sebou:  svačinku a  dostatek pití, běžné věci na schůzku a roušku do zálohy. Přibalte také špekáček nebo dva, pečivo a nožík.

Účast na akci Zúčastní se akce:

Předběžné informace k táboru

Z více zdrojů k nám přichází informace o tom, že každý účastník tábora bude potřebovat negativní PCR test (ne antigenní). Předpokládáme, že budou možné i alternativy jako očkování (což platí spíše pro vedení) nebo prodělaný covid s momentálně platnou lhůtou. Jelikož PCR test může být nákladná věc, doporučujeme si na tábor nechat v záloze jeden zdarma, tak jak to bude od 1. června možné.

Dále zveme všechny skauty a také rodiče na stavěčku tábora. Letošní tábor budeme stavět na nové "zelené" louce plně od základu a tak oceníme každou pomocnou ruku. Stavěčka bude probíhat od středy 7. 7. do pátku 9. 7. před táborem. Doufám, že se nás sejde co nejvíce, je to velmi stmelující zážitek.

Informační předtáborová schůzka proběhne ve čtvrtek 17. 6. od 17:30 v areálu Dělnického domu. Přesnou místnost vám ještě upřesníme. Na schůzce bude možné odevzdat táborové dokumenty a také zaplatit tábor hotově. Dozvíte se podrobnější informace k odjezdu, odvozu zavazadel, průběhu tábora a odpovíme vám na případné dotazy.

obnovení kontaktní činnosti

Od pondělí 17.5. budou schůzky probíhat opět kontaktně v původních časech. Schůzky budou pouzde venkovní.

časy schůzek Zkoumáků

Středeční schůzky zkoumáků budou probíhat v čase 17:00 - 18:00.